پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • سالن تشریح پزشکی قانونی یاسوج افتتاح شد

   سالن تشریح پزشکی قانونی یاسوج افتتاح شد

   ​به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر سالن تشریح اداره کل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد، صبح امروز شنبه 19 بهمن ماه با حضور دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر حسن نگین تاجی رییس کل دادگستری استان و جمعی از مقامات قضایی و اجرایی استان در شهرستان یاسوج افتتاح شد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در این مراسم سالن تشریح پزشکی قانونی یاسوج که بخشی از پروژه ملی استان کهگیلویه و بویراحمد است به بهره‌برداری رسید.

   بخش معاینات این پروژه در سال 1397 به بهره‌برداری رسیده بود که به منظور دسترسی هرچه بهتر مردم به خدمات پزشکی قانونی، بخش امور متوفیات (پذیرش اجساد، سالن تشریح، بایگانی و تایپ) امروز افتتاح شد.

   بنا به پیش بینی صورت گرفته طبقه فوقانی شامل امور اداری و مالی و آزمایشگاه، در گام نهایی تکمیل پروژه در دستور کار قرار دارد و در سال 1399 و با تامین اعتبار از سوی استان و سازمان تکمیل و راه اندازی می شود.

   یادآور می شود پروژه ملی پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویر احمد در زمینی به مساحت 6036 متر مربع و زیر بنای 3200 متر مربع در دو طبقه شامل واحدهای معاینات سرپایی، سالن تشریح، کمیسیون، آزمایشگاه های سم شناسی و آسیب شناسی و نیز واحد اداری و مالی و حوزه ریاست احداث شده که هر بخش آن بعد از تکمیل به بهره‌برداری می رسد.

   گفتنی است دکتر مسجدی در کنار افتتاح این ساختمان از اداره پزشکی قانونی استان و مرکز پزشکی قانونی شهرستان بویراحمد بازدید و با کارکنان هر دو مرکز دیدار و گفت و گو کرد. حضور در جلسه شورای قضایی استان، شرکت در نشست خبری، حضور در کانون اصلاح و تربیت استان و شرکت در مراسم آزادی 22 تن از زندانیان جرایم غیر عمد استان از دیگر برنامه های رییس سازمان پزشکی قانونی کشور در سفر به یاسوج است.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها