پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • مراسم تکریم معاون آموزشی و پژوهشی سازمان برگزار شد

   مراسم تکریم معاون آموزشی و پژوهشی سازمان برگزار شد

   ​در حاشیه جلسه شورای معاونین سازمان، مراسم تکریم معاون آموزشی و پژوهشی سازمان، صبح امروز یکشنبه 16 تیر ماه، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه، دکتر مسجدی رییس سازمان و جمعی از معاونان و مدیران کل برگزار شد.

   در حاشیه جلسه شورای معاونین سازمان، مراسم تکریم معاون آموزشی و پژوهشی سازمان، صبح امروز یکشنبه 16 تیر ماه، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه، دکتر مسجدی رییس سازمان و جمعی از معاونان و مدیران کل برگزار شد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی کشور، در این جلسه رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به فعالیت های دکتر ادیب زاده در معاونت آموزشی و پژوهشی سازمان، از زحمات و تلاش های ایشان در مدت ده سال تصدی این معاونت قدردانی و برای وی آرزوی توفیق و سلامتی کرد.

   دکتر ادیب زاده نیز با اشاره به کار تیمی همکاران حوزه های آموزش و پژوهش سازمان، دستاوردهای این حوزه را مرهون تلاش های همکاران این حوزه ها دانست.

   لازم به ذکر است دکتر ادیب زاده عضو هیئت علمی دانشگاه بقیه الله بوده اند که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند.
   از سوابق اجرایی ایشان می توان به مدیریت گروه روانپزشکی و روانشناسی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، معاونت بهداری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، معاونت واحدهای نهضت سپاه، معاونت نظارت و تایید صلاحیت نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه بقیه‌الله، تأسیس و ریاست بر بیمارستان شیخ راغب حرب در لبنان و مدیرکلی امور بین‌الملل جمعیت هلال احمر اشاره نمود.

   دکتر ادیب زاده در سازمان پزشکی قانونی نیز علاوه بر حضور ده ساله در معاونت آموزشی و پژوهشی، دبیر کلی سازمان پزشکی قانونی کشورهای درحال توسعه و سازمان جهانی پزشکی قانونی را عهده دار بوده است.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: