پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • تفاهمنامه مشترک با مجمع خیرین سلامت کشور امضا شد

   تفاهمنامه مشترک با مجمع خیرین سلامت کشور امضا شد

   به منظور توسعه زمینه های همکاری مشترک و همه جانبه و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود خیرین کشور، تفاهم نامه همکاری بین سازمان پزشکی قانونی کشور و مجمع خیرین سلامت کشور به امضا رسید.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در این تفاهم نامه که صبح روز چهارشنبه 31 فروردین به امضای دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور و دکتر حسینعلی شهریاری دبیرکل جامعه خیرین سلامت کشور رسید، بر تقویت و توسعه همکاری دوجانبه تأکید شده است.

   موضوع این تفاهم نامه مشترک توسعه همکاری های دوجانبه به منظور فراهم کردن زمینه گسترش عدالت در دسترسی به خدمات سازمان و نیز کاهش آسیب های اجتماعی وافزایش سلامت جسمی و روانی جامعه با رویکرد جلب مشارکت مردمی در امر احداث، تکمیل و تجهیز مراکز و آموزش و پژوهش مورد نیاز سازمان است.

   برنامه ریزی و هماهنگی مشترک به منظور کمک به ساخت، تکمیل و تجهیز مراکز سازمان، ایجاد زمینه های مناسب برای معرفی خدمات سازمان به جامعه خیرین و آحاد جامعه، فرهنگسازی در امر خیر و جهت دهی در امر عدالت در دسترسی به خدمات و برنامه ریزی مشترک برای تجلیل و قدردانی از خیرین و شخصیت‌های فعال از جمله موارد مورد تاکید در این تفاهم نامه مشترک است.

   گفتنی است به منظور پیگیری هر چه بهتر اجرای این تفاهم‌نامه و نیز تهیه و تدوین دستورالعمل های لازم، ارائه راهکارهای اجرایی و نظارت و پیگیری اجرای موضوعات تفاهم نامه، کمیته‌ای تحت عنوان "کمیته مشترک همکاری و نظارت" متشکل از نمایندگان طرفین تشکیل خواهد شد که نسبت به برگزاری جلسات در موعد مقرر اقدام می‌کنند.

   یادآور می‌شود این تفاهم نامه از تاریخ امضا به مدت چهار سال معتبرخواهد بود و در صورت توافق طرفین قابل تمدید است.


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: