پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • حضور رییس سازمان در مسجد کاظمین؛ مسجد پایگاه انسان‌سازی و تحول آفرینی است

   حضور رییس سازمان در مسجد کاظمین؛ مسجد پایگاه انسان‌سازی و تحول آفرینی است

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با حضور در مسجد کاظمین خیابان قیام ضمن پاسخگویی به سئوالات مراجعین و نمازگزاران پاسخ داد.

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با حضور در مسجد کاظمین خیابان قیام ضمن پاسخگویی به سئوالات مراجعین و نمازگزاران در خصوص مسائل حقوقی و تخصصی در سازمان پزشکی قانونی و سایر دستگاه های قوه قضائیه، بر اهمیت جایگاه مساجد در انقلاب اسلامی تاکید کرد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر مسجدی در سخنانی با تبریک میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و برشمردن صفات و ویژگی های اخلاقی آن امام همام، ماه مبارک رمضان را فرصتی مغتنم برای پرداختن هر چه بیشتر به امور عبادی و معنوی و بهره مندی از برکات آن عنوان کرد.

   وی با اشاره به اهمیت مساجد در به ثمر رساندن انقلاب افزود: مساجد پایگاه انسان‌سازی، تحول آفرینی و پویاسازی محلات، شهرها و جوامع است و حضور پررنگ تر مردم در مساجد مایه خیر و برکات خواهد بود.

   دکتر مسجدی به نگاه خاص رییس قوه قضائیه به مساجد نیز اشاره و تصریح کرد: از همین رو در قوه قضاییه مساجد به عنوان کانون‌های معنویت و تحول آفرینی برای دیدار مستقیم مسئولین با مردم مورد توجه و تمرکز قرار گرفته است.

   گفتنی است در این نشست دکتر مسجدی به سئوالات حدود ۳۰ نفر از مراجعین و نمازگزاران در خصوص موضوعات حقوقی، قضایی و پزشکی قانونی پاسخ داد و ضمن ارشاد و راهنمایی آنان دستورات لازم را صادر کرد.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: