پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • نگاهی تحولی و علاج جویانه به مشکلات سازمان داشته باشیم

   نگاهی تحولی و علاج جویانه به مشکلات سازمان داشته باشیم

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، گفت: داشتن نگاه تحولی و علاج جویانه به مسایل و مشکلات سازمان بسیار مهم است و با داشتن چنین دیدگاهی می توان بر مشکلات و کمبودهای سازمان فائق آمد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر عباس مسجدی صبح امروز یکشنبه13 تیر ماه در مراسم تقدیر از کارمندان نمونه سازمان در سال 1399، گفت: عمده افراد شاغل در سازمان پزشکی قانونی کشور، افرادی متدین، نمونه و دلسوز هستند که در شرایط خاص و سختی و صعوبت کار در پزشکی قانونی مشغول ارائه خدمت به مردم هستند.

   وی با بیان اینکه هر ساله بنا بر معیار ها و شاخص های اعلام شده باید تعداد محدودی از همکاران را به عنوان نمونه معرفی کنیم، افزود: همکارانی که امروز به عنوان کارمند نمونه انتخاب شدند، افرادی دقیق، خلاق، سخت کوش، و جرأت مند هستند که همواره مورد احترام و رجوع همکاران بوده و با دیگران در محیط کار با صمیمیت رفتار می کنند.

   دکتر مسجدی اظهار داشت: از شاخصه های کارمند نمونه آن است که در مقابل فشارها و حتی برخی خواسته های نابحق با شکیبایی برخورد می کنند و به مسایل سازمان نگاه تحولی دارند تا بتوانند در آن تغییراتی ایجاد کنند.

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، با تأکید بر اینکه باید مسیر درست را در راستای تحقق اهداف سازمانی تشخیص و در جهت آن حرکت کنیم، تصریح کرد: از تمامی همکاران تلاشگر سازمان که دلسوزانه در حال ارائه خدمت به مردم هستند قدردانی می کنم و امیدوارم با تلاش های مدیران و همکاران، مشکلات و نواقص سازمان برطرف شود.

   گفتنی است در این مراسم از دکتر سیدجواد میرهادی مدیرکل پزشکی قانونی استان هرمزگان و دکتر آسیه جعفری رییس گروه کنترل کیفی حوزه معاینات بالینی سازمان به عنوان کارمندان نمونه تقدیر شد.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها