پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • امنیت امروز کشور مدیون مجاهدت های شهید سلیمانی است

   امنیت امروز کشور مدیون مجاهدت های شهید سلیمانی است

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به اینکه افتخار مردم و جوانان کشور آن است که سرباز سردار سلیمانی باشند، گفت: امنیت امروز کشور و نیز موقعیت برتر ایران در منطقه را مدیون شهید سلیمانی و مجاهدت های این شهید بزرگوار هستیم.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی کشور دکتر عباس مسجدی و هیات همراه روز یکشنبه ششم تیرماه در بازدید از بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سپهبد قاسم سلیمانی افزود: لحظه لحظه زندگی شهید سلیمانی برای همگی ما درس زندگی است و همگی باید درس ولایت پذیری را در مکتب شهید سلیمانی بیاموزیم.
   وی اظهار امیدواری کرد در مسیر انقلاب و تعالی نظام پیرو شهدا و از جمله شهید سلیمانی عزیز باشیم تا بتوانیم شاهد درخشش هرچه بیشتر کشور در منطقه و سربلندی بیشتر آن باشیم.
   در این دیدار زینب سلیمانی دختر شهید سلیمانی نیز با اشاره به اینکه تلاش بنیاد شهید سلیمانی شناساندن شخصیت وجودی ایشان به مردم است گفت: شهید سلیمانی هیچگاه اقدامات و عملکردهایشان را بازگو نمی کردند در حالیکه همواره در حال مجاهدت، دفاع از مظلوم و تآمین امنیت و آرامش برای مردم کشور بودند.
   وی ادامه داد: امیدواریم ما به عنوان شاگردان مکتب شهید سلیمانی بتوانیم در مسیر آن شهید قدم برداریم و ادامه دهنده راه ایشان باشیم.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها