پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • رییس جدید مرکز تحقیقات پزشکی قانونی معرفی شد

   رییس جدید مرکز تحقیقات پزشکی قانونی معرفی شد

   رییس جدید مرکز تحقیقات پزشکی قانونی صبح امروز در مراسمی با حضور دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور معرفی شد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر مسجدی صبح امروز یکشنبه 26 اردیبهشت ماه در مراسم تکریم و معارفه رییس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی کشور که در حاشیه جلسه شورای مدیران سازمان برگزار شد، با قدردانی از زحمات و تلاش های دکتر حسن زاده در مدت تصدی مرکز تحقیقات گفت: اقدامات بسیار خوبی در مجموعه مرکز تحقیقات در مدت مسئولیت دکتر حسن زاده به انجان رسید و یا در حال انجام است اما به دلیل مسئولیت سنگین ایشان در مجموعه دانشگاه آزاد و درخواست مکرر ایشان جهت محول شدن مسئولیت مرکز تحقیقات به همکاران دیگر ناگزیر از این جابجایی شدیم اما در عین حال از ایشان می خواهیم که همچنان از برکات حضور ایشان در سازمان بهره مند باشیم.

   وی با آرزوی موفقیت برای دکتر صابری که از این پس مسئولیت اداره مرکز تحقیقات را بر عهده خواهد داشت، اظهار امیدواری کرد که روند پرسرعت انجام کارها همچون گذشته ادامه یابد.

   در این مراسم دکتر غلامرضا حسن زاده نیز با تأکید بر اینکه آشنایی با پزشکی قانونی و فعالیت در این سازمان نگاهم را به مجموعه پزشکی قانونی تغییر داد، تصریح کرد: افرادی متخصص و کارشناس در پزشکی قانونی مشغول فعالیت و ارائه خدمت هستند ضمن آنکه در این مجموعه کارها واقدامات بزرگی در حال انجام است.

   وی اظهار داشت: مرکز تحقیقات پزشکی قانونی باید بازویی برای تحقیق و اجرای فعالیت های پژوهشی سازمان باشد که برخی از این طرح ها به نتایج خوبی رسید و برخی نیز در حال انجام است.

   رییس سابق مرکز تحقیقات پزشکی قانونی به اقدامات این مرکز در حوزه فناوری های روز دنیا اشاره کرد و گفت: اقدامات بسیار خوبی در حوزه فناوری های مرتبط با پزشکی قانونی در مرکز تحقیقات به نتیجه رسیده و موضوع بیوبانک نیز در دست اقدام است که امیدواریم در دوره مدیریت جدید نیز پیگیری شود.

   وی ساخت کیت ژنتیک را از دیگر اقدامات مرکز تحقیقات عنوان کرد و اظهار داشت: ساخت کیت های ژنتیک به همت نخبگان جوان و حمایت مرکز تحقیقات در حال انجام است و به زودی نهایی شده و به بهره برداری خواهد رسید.

   دکتر محسن صابری رییس جدید مرکز تحقیقات نیز در این نشست با تشکر از اقدامات انجام شده، ابراز امیدواری کرد تا با همراهی تمامی ارکان سازمان و مجموعه مرکز تحقیقات خدمات شایسته و مناسبی به جامعه علمی کشور، سازمان پزشکی قانونی و مردم عزیز کشورمان ارائه شود.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها