پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • بازدید دکتر مسجدی از پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری

   بازدید دکتر مسجدی از پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری

   صبح امروز چهارشنبه ۳۰ مهرماه دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با سفر به استان چهارمحال و بختیاری از اداره کل پزشکی قانونی این استان بازدید کرد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در این سفر که دکتر حاج منوچهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی و دکتر ناییجی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل، رییس سازمان را همراهی کردند، دکتر مسجدی ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل پزشکی قانونی چهارمحال و بختیاری با جمعی از مراجعین دیدار و در خصوص روند رسیدگی به درخواست های آنان گفت و گو کرد.

   وی همچنین در دیدار با کارکنان این اداره کل از برخی مشکلات و نواقص موجود در پزشکی قانونی استان مطلع شد و راهکارهایی را برای رفع ان ارائه کرد.

   در این سفر دکتر حاج منوچهری نیز از پروژه در دست ساخت سالن تشریح و معاینات شهرستان بروجن بازدید کرد و در جریان مراحل ساخت آن قرار گرفت.

   این پروژه از محل اعتبارات استانی با حدود ۷۰ درصد پیشرفت در زمینی به مساحت ۱۷۰۰ مترمربع و زیربنای ۱۰۳۰ مترمربع در حال ساخت است.
   گفتنی است دیدار با رییس کل دادگستری استان و بازدید از ساختمان شماره ۲ پزشکی قانونی شهرکرد از دیگر برنامه های رییس سازمان در سفر یکروزه به استان چهارمحال و بختیاری بود.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: