پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • مشاغل مورد پذیرش پزشکی قانونی در آزمون استخدامی امسال اعلام شد

   مشاغل مورد پذیرش پزشکی قانونی در آزمون استخدامی امسال اعلام شد

   ​معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به استخدام 200 نفر در پزشکی قانونی از طریق آزمون استخدامی امسال جزئیات نحوه شرکت و مشاغل و پست های مورد نیاز سازمان را تشریح کرد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر رضا حاج منوچهری گفت: در آزمون استخدامی پیش رو مجوز به کارگیری 200 نفر به سازمان داده شده است و ما در قالب برگزاری این آزمون بخشی از نیروهای مورد نیاز خود را پذیرش خواهیم کرد.

   وی افزود: مشاغل و پست های در نظر گرفته برای این آزمون بر اساس نیاز سازمان تعیین شده که عمدتا نیروهای فنی و تخصصی هستند و با به کارگیری آنان بخشی از مشکلات سازمان در حوزه کمبود نیروی انسانی مرتفع خواهد شد.

   معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان با اشاره به کمبود نیروی انسانی در سازمان اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 60 درصد از پست های سازمان بلاتصدی و خالی است که امیدواریم با اخذ مجوزهای لازم بتوانیم نیروهای مورد نیاز خود را به کارگیری کنیم.

   دکتر حاج منوچهری در خصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی امسال خاطرنشان کرد: تاریخ برگزاری آزمون با توجه به شرایط خاص کشور (همه گیری کرونا)، توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد اما علاقه مندان برای ثبت نام در این آزمون تا ساعت 24:00 روز شنبه 29 شهریور فرصت دارند با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان آموزش و سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

   به گفته وی در آزمون استخدامی سال جاری مشاغلی همچون پزشک متخصص و عمومی، دندان‌پزشک، کارشناس امور آزمایشگاه، کاردان پزشکی قانونی، کارشناس تحلیلگر سیستم، حسابدار، کارشناس امور مالی، متصدی امور دفتری و .... در پزشکی قانونی پذیرش خواهند شد که جزئیات آن در لینک زیر در دسترس است.

   دفترچه آزمون استخدامی سال 99 (صفحات 362 تا368 مربوط به پزشکی قانونی است)
   فایلهای پیوست
    فایلهای پیوست
    
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها