• 20 پیکر در شرایط نسبتا کامل به پزشکی قانونی تحویل شد

   20 پیکر در شرایط نسبتا کامل به پزشکی قانونی تحویل شد

   مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با دریافت سه محموله اخیر تا تاریخ 9 خرداد 1397 تعداد 20 پیکر در وضعیت نسبتا کامل هستند که پس از دریافت نتایج آزمایشات و جمع بندی سایر بقایا مراحل قانونی تحویل پیکرها به خانواده های ایشان طی روزهای آتی انجام می شود.

   به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد، دکتر کامروز امینی افزود: در حادثه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج، تعداد 348 بافت انسانی که به 64 مسافر تعلق داشت، شامل قطعات مختلف در اندازه های متفاوت به اداره کل پزشکی قانونی استان تحویل شد.

   وی تصریح کرد: با بررسی ها و کارشناسی های صورت گرفته، تعداد 23 پیکر با جمع آوری قطعات مختلف در شرایط نسبت کامل قرار گرفت و آماده تحویل شد؛ از این تعداد 21 پیکر پس از صدور جواز دفن به خانواده ها تحویل شده است.

   مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از این 23 پیکر، دو پیکر نیز که متعلق به دو کودک است آماده تحویل شده اما خانواده آنان برای تحویل اجساد منتظر کامل شدن پیکر مادر کودکان و تحویل همزمان سه جسد هستند به همین دلیل جسد این دو کودک هنوز در پزشکی قانونی نگهداری می شود.

   به گفته وی تعداد 2 نفر از مسافرین هنوز فاقد کد یا نمونه بافتی احراز هویت شده هستند.

   دکتر امینی با اشاره به احراز فوت کلیه 66 مسافر و کادر پرواز این هواپیما، اظهار داشت: ضمن هماهنگی با بازپرس ویژه سانحه هوایی و اخذ دستور قضایی، گواهی فوت برای هر یک از مسافرین بنا به درخواست خانواده های آنان صادر و تحویل شده است.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: