FA | EN | AR
پنج شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٧
جمع بازديدكنندگان امروز: 589
جمع بازديدها تاكنون: 14505885


دكتر شجاعي به استان مركزي سفر كرد

دكتر شجاعي رييس سازمان پزشكي قانوني كشور و هیأت همراه روز چهارشنبه 13 دی ماه با سفر به استان مركزي در جلسه شورای قضائی اين استان كه با حضور استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، برگزار شد، شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل روابط عمومي سازمان پزشكي قانوني كشور، دکتر شجاعی در جلسه شوراي قضايي استان گفت: در سال های اخیر دیدگاه مسئولین به جایگاه علمی پزشکی قانونی مطلوب تر شده، به خصوص در حوادثی همچون حادثه شهدای حمله تروریستی حله یا حادثه قطار سمنان و برخی موارد تخصصی که باعث تشویش افکار عمومی شده بود. در اين حوادث پزشکی قانونی توانست در کوتاه ترین زمان ممکن به ایفای نقش علمی خود بپردازد و جوابگوی خانواده های قربانيان باشد.

در ادامه اين جلسه پس از ارائه گزارش های تنظیم شده در خصوص شاخص های تخصصی و عمومی عملکرد پزشکی قانونی، اهم محدودیت ها و مشکلات اداره کل پزشکی قانونی و شهرستان های تابعه مطرح و مورد بررسی و تبادل نظر قرارگرفت.

در پایان جلسه نيز مسئولین، در خصوص حل مشکلات مطرح شده، قول مساعدت دادند.

بر اساس اين گزارش دكتر شجاعي در اين سفر همچنين با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک ديدار كرد.

در اين ديدار دكتر شجاعي اظهار داشت: مسئولین و مردم همیشه در صحنه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، هوشمندانه و زیرکانه باید در جریان باشند كه گروه های معاند با نظام در فرصت های بدست آمده چگونه تصمیم به عملی نمودن خواب و خیال های خام خود دارند که البته با یاری خداوند متعال اين دشمني ها نيز همچون دیگر توطئه های آنان نقش بر آب شد.

رييس سازمان پزشکی قانونی کشور در ادامه اين سفر از مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشكي قانوني استان و ساختمان مرکزی اداره کل پزشکی قانونی بازدید کرد.

دکتر رضايی مدیر کل پزشکی قانونی استان مركزي در اين بازديد ضمن خیر مقدم به دکتر شجاعی و هیأت همراه به شاخص های کسب شده اشاره کرد و موارد اصلی کمبودها و مشکلات اداره کل در راستای تحقق اهداف سازمانی را مطرح کرد .

دکتر شجاعی نيز در دیدار با كارکنان اداره کل پزشکی قانونی استان، ضمن شنيدن سخنان، پیشنهادات و مشکلات کارکنان اظهار داشت: سازمان در جریان مشکلات مطرح شده قرار دارد و در جهت برطرف شدن آنها گام های موثری برداشته و پیگیر رفع اين مشكلات است.

 

 

 

تاریخ انتشار: ١٥:٠٣- 1396/10/13 کد مطلب :٣٠٦٣٧
  نسخه چاپي

 آموزش مداوم

سامانه آموزش مجازی

طرح دادپزشک

گالری تصاویر و انتشارات
«سفر مرگ» ممنوع!
اعتیاد مدرن
اصفهان» استخدام تعهد خدمت
تهران» مرگ 190 نفر به دليل سوختگي
فارس» برگزاري دوره آموزشي
ك.ب» آغاز نمونه گيري از خانواده هاي قربانيان سقوط
سمنان» افتتاح پزشكي قانوني گرمسار
چ.ب» افتتاح پزشكي قانوني لردگان
نشانی: تهران، ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت، کدپستی: 1114795113
تلفن: 4-55609071، دورنگار: 55608003، تلفن گویا: 55606061
پیام کوتاه: 20001372 ایمیل: info@lmo.ir‬